wyrokTK
To jest, kurwa, dramat. Skandaliczny wyrok upolitycznionego Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej w skład którego wchodzą m.in. prokurator z PZPR, który był autorem aktu oskarżenia przeciwko działaczowi opozycji oraz kretynka żrąca sałatkę na sali Sejmu RP. Z imienia i nazwiska podpisali się pod dokumentem, który ma bezpośredni wpływ na wszystkie kobiety w Polsce - bez względu na to kogo popierają. Zapamiętajcie te zhańbione nazwiska ludzi bez honoru, rozumu i godności człowieka. To jedna z wielu grup będących wykonawcami woli faktycznego Prezydenta, Premiera i Właściciela Polski - szeregowego posła Jarosława Kaczyńskiego.

To jest, kurwa, dramat.
Kradzieże i marnowanie publicznych pieniędzy, całkowity brak zarządzania kryzysowego podczas pandemii, zarzynanie gospodarki i brak skutecznej pomocy przedsiębiorcom, opodatkowanie nawet kurwa cukru, upolitycznienie policji i sądów, finansowanie Rydzyka i innych popaprańców, głęboka pogarda dla wszystkich obywateli RP, masowa korupcja poprzez rozdawnictwo publicznych pieniędzy na 500+ i dodatkowe emerytury, kłamstwa i oszustwa na skalę niespotykaną w Polsce od upadku komunizmu – oto obraz rządu ludzi Prawa i Sprawiedliwości, którymi to pojęciami nawet w nazwie wycierają sobie bezczelnie swoje parszywe gęby. Dopuszczono do rządzenia w Polsce grupę kompletnych kretynów, którzy rozpierdolą ten kraj w drobny mak – na Naszych oczach i za Naszego życia.

Myślicie, że to koniec? Przygotujcie się na jeszcze większe łapówki dla obywateli, jeszcze większy wpływ kościelnych popaprańców, mniej wolności słowa, mniej swobód obywatelskich, więcej podatków i coraz gorszą sytuację gospodarczą. Myślicie, że zakaz aborcji w tak traumatycznych dla wielu kobiet okolicznościach to skandal? Przygotujcie się na zakaz antykoncepcji, obowiązkowe podatki na kościół katolicki i różaniec co godzinę…

To jest, kurwa, dramat.
Nie mieści mi się w głowie jak głupią decyzję podjęli wszyscy głosujący na PiS, jakich szkodników wybrali i jak dramatyczne będzie to miało konsekwencje dla nas wszystkich, a przede wszystkim dla naszych dzieci i wnuków. Jak szybko następuje rozbiór demokratycznego państwa Polskiego i jak sprawnie idzie Kaczyńskiemu zamienianie Polski w katolicką komunę.

Jestem wściekły.
Zły.
Rozgoryczony.
Ale przede wszystkim bardzo, bardzo smutny.

Ten wyrok to symboliczny koniec Polski jaką znamy i wyraźny kierunek w jakim to państwo pod rządami Jarosława Kaczyńskiego zmierza. To koniec obserwacji jak bardzo zmienia się Polska od 89 roku, jaki postęp się dokonuje. To koniec marzeń i nadziei, że może kiedyś będziemy zamożnym, nowoczesnym i w pełni demokratycznym państwem. Na politycznym horyzoncie nie widać nikogo kto mógłby zatrzymać to szaleństwo i rozliczyć obecnie rządzącą zorganizowaną grupę kretynów, bo opozycja w Polsce równa jest rządzącym.
Rozgrywa się tragedia narodu polskiego, końca jej nie widać, a przyszłość rysuje się w czarnych barwach.

To jest, kurwa, dramat…